Kurumsal

TOPALOĞLU MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1977 yılında İstanbul Beyoğlu ilçesinde ticaret hayatına başlamıştır. Sekiz yıllık başarılı bir dönemin ardından 1985 yılında Unkapanı'ndaki İstanbul Manifaturacılar Çarşısı'na taşınarak şirketleşmiş ve halen faaliyetine burada devam etmektedir.

 

Şirketimiz şu anda tescilli Broderi, Sewpower ve Glock marka ürünleri ile konfeksiyon makinaları ve ekipmanları alanında tekstil sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmekte ve ürün çeşidini her geçen gün arttırmaktadır.

 

Firmamız Broderi adı altında ithal etmiş olduğu dikiş makinası, süs dikiş makinası, düz dikiş makinası, kesim motorları, biye kesme makinaları, iğne kontrol dedektörleri, hızarlar, tela yapıştırma presleri, transfer baskı presleri, ütü kazanları ve paskalaları ile bütün makine ve ekipmanlara ait orijinal parça stokları ile siz değerli dostlarına hizmet vermektedir.

 

Ayrıca müessesemiz ikinci el makinalarınızı yeni makinalar ile değiştirme imkanı sunmaktadır. Firmamız yüksek kalitede ürünler sunmayı ve satış sonrası hizmeti en üstün düzeyde gerçekleştirmeyi kendine görev edinmiştir.

 

Sağlıklı, mutlu ve bol kazançlı günlerde hep birlikte olmak dileğiyle...

WhatsApp chat Makina Satış
WhatsApp chat Yedek Parça Satış